MEKAN BİTKİLENDİRME

Greenifolia ekibi olarak kurumsal firmalara, showroom ve mağazalara, otellere, cafe ve restoranlara, reklam ve prodüksiyon ajanslarına yeşil bir dokunuş getiriyoruz. Uzman ekibimiz mekanınızın fiziki şartları ve ihtiyaçları doğrultusunda, hayal gücünüz ve taleplerinize göre sizi dinleyip, çeşitli alternatifler sunarak en doğru kararı vermenizde yardımcı olur.

Ekibimiz, satın alımlar sonrası taleplerinize göre bitkileriniz için periyodik bitki bakımı, toprak, saksı değişimi ve gübreleme hizmetlerini de vermektedir.

 

KURUMSAL İNDİRİM ANLAŞMALARI

Çalışanlarınız ya da müşterileriniz için sunacağınız sadakat programları dahilinde web sayfamızda kullanılabilecek çeşitli hediye çekleri, indirim anlaşmaları ve taleplerinize özel pek çok işbirliği sağlanmaktadır.

 

KURUMSAL HEDİYELER

Firmanızın çeşitli etkinlikleri, özel günleri ve promosyon çözümlerinde farklı ve canlı bir alternatif olarak sayısız bitki çeşidimizi sizlere sunuyoruz. Kararlaştırılan bütçe dahilinde özenle seçtiğimiz bitkilerimizi, dilediğiniz saksı alternatiflerini ve kurumlara özel görsel çözümleri, taahhüt ettiğimiz günde teslim ediyoruz .

 

BİTKİ KİRALAMA

Reklam, prodüksiyon ve tüm medya çalışmalarında kullanılması için iç ya da dış mekan bitki kiralama hizmetinden faydalanabilir, fotoğraf ve video çekimlerinde arka plan dekoru olarak çeşitli tropik bitki kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN

 

[email protected]

 

 

 

 

 

Çerez Kullanımı